Strona główna

Strona główna

 

Dyplomy grawerowane dla klientów biznesowych

W dziale tym przedstawiamy dyplomy grawerowane skierowane głównie do odbiorców firmowych. Cechują się najwyższą jakością wykonania, mogą zawierać nawet bardzo skomplikowane logotypy czy inne grafiki wypełnione farbami w kolorach RAL lub Pantone.

Zobacz wszystkie opcje


 

Dyplomy ekskluzywne


Dyplomy ekskluzywne wykonujemy z wysokiej jakości mosiądzu szlifowanego lub patynowanego.


 

Przejdź do galerii


 

Dyplomy nowoczesne


Dyplomy nowoczesne wykonujemy z połączenia wielu materiałów w różnych kolorach, tworzą niestandardowe, nie szablonowe kompozycje. Przykład powyżej to połączenie szkła oraz laminatu grawerskiego z wykonanym grawerunkiem laserowym. Laminaty dostępne są w wielu kolorach oraz można wycinać z nich kształty.

 

Zobacz wszystkie opcje


 

Dyplomy swojskie


Dyplomy swojskie firmowe to wyjątkowa pamiątka. Jej luźny charakter sprawia, że może być wręczona na niemal każdą okazję.


Zobacz wszystkie opcje


 

Dyplomy standardowe


Dyplomy standardowe wykonujemy z laminatów grawerskich, dostępnych w wielu kolorach oraz wykończeniach np. kolor złoty ( metalizowany ) z delikatną strukturą.

 

Przejdź do galerii


 

Dyplomy dla służb mundurowych


Dyplomy dla służb mundurowych – to jedyna taka pamiątka. Możliwość stworzenia niezliczonych kompozycji związanych z daną służba – wstawienie odznak wraz z nr służbowym obdarowywanego, zdjęcia z akcji, loga czy podpisy kolegów i koleżanek z pracy!

 

Przejdź do galerii


 

Dyplomy aluminiowe


Dyplomy aluminiowe to super pamiątka, jest rzadko spotykana w formie dyplomu i tym samym nadaje się na prezent dal bliskiej nam osoby

Dla klientów indywidualnych

Dyplomy Okolicznościowe

Wykorzystaj okazję, bo więcej się nie powtórzy…

Szczególne okazje w życiu rodzinnym lub osobistym wymagają odpowiedniej oprawy oraz upamiętnienia. Dyplomy grawerowane pozwalają w pewien niepowtarzalny sposób zachować w pamięci dane wydarzenie i przywoływać wspomnienia przez wiele lat.

Aby upamiętnić rocznice ślubu, wyrazić podziękowania, wyróżnić za osiągnięcia lub realizację wyzwań proponujemy kilka interesujących rozwiązań dyplomów. Oprócz standardowej formy wyróżnień możesz wybrać mniej formalne aczkolwiek pełne swoistego uroku dyplomy grawerowane na desce lub skórze. Zastosowanie akrylu pozwala na tworzenie ciekawych kształtów np. imitacji zwojów lub naklejania kolejnej warstwy. Estetycznie wyglądają również dyplomy grawerowane na szkle, które świetnie nadają się jako nagrody, puchary dla zwycięzców imprez sportowych.

 

Rodzaje dyplomów okolicznościowych:

Ekskluzywne

Najbardziej ekskluzywna forma dyplomów to bez wątpienia dyplomy mosiężne na podkładzie z prawdziwego drewna opakowane w estetyczne etui. Różne formy obróbki mosiądzu pozwalają na wybór odpowiedniego efektu końcowego. Powierzchnia patynowana to elegancki dyplom w stylu retro. Możesz wybrać wykończenie mosiężne szlifowane lub szczotkowane.

 

 


Przejdź do galerii dyplomów ekskluzywnych »

 

Standardowe

Dyplomy typu standard to tradycyjny kształt gdzie materiałem jest wysoko jakościowy akryl metalizowany lub aluminium anodowane. Powierzchnia akrylowa na podkładzie drewnianym bardzo dobrze imituje wyroby metalowe, oraz pozwala na zastosowanie różnych kolorów materiału.

 

 


Przejdź do galerii dyplomów standardowych »

 

Nowoczesne

Nowoczesną formę wyróżnienia stanowią dyplomy grawerowane na szkle. Dyplomy takie przyjmują zwykle postać statuetki lub pucharu. Mogą stać się również cenną i elegancką pamiątką.

 

 


Przejdź do galerii dyplomów nowoczesnych »

 

Swojskie

Jako swojską formę dyplomów proponujemy dyplomy grawerowane na wyprawionej skórze na podkładzie dębowej bądź jesionowej deski.

 

 


Przejdź do galerii dyplomów swojskich »

 

Kontakt

Adres firmy

Usługi Grawerskie Marek Boniecki

ul. Rokosowska 1, 02-348 Warszawa

NIP: 526-162-19-79

 

Tel/fax: 22 822-02-93   Tel. kom. 796-59-11-10

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (możliwość zamiawiania przez e-mail)

 

Nr rachunku bankowego do wpłat:

93 1140 2004 0000 3702 3358 4919

 

Pracownia czynna:   Poniedziałek – Piątek    10:00 – 17:00

Dyplomy firmowe ekslkuzywne

Najbardziej ekskluzywną formą dyplomów to bez wątpienia dyplomy mosiężne. Różne formy obróbki mosiądzu pozwalają uzyskać odpowiedni efekt końcowy. Powierzchnia patynowana to elegancki dyplom w stylu retro. Możesz wybrać wykończenie mosiężne, szlifowane lub szczotkowane.

 

Wzory Dyplomów Ekskluzywnych:

Mosiądz Szlifowany

  • - powierzchnia mosiężna szlifowana
  • - podkład drewniany dębowy
  • - grawerunek w kolorze czarnym
  • - możliwe wypełnienie grawerunku kolorem – emalią akrylową (znaki graficzne, logotypy)

Zobacz pełną galerię produktów ->

 

 

Wzory Dyplomów Ekskluzywnych:

Łączony - Mosiądz z nakładkami

  • - powierzchnia mosiężna patynowana + dodatkowa nakładka z mosiądzu szlifowanego lub patynowanego

Zobacz pełną galerię produktów ->